Kahvemizi İçmeye Bekleriz...

Yeniliğin, teknolojinin ve modern mimarinin gereksinimleriyle yeşili seven, çevreye duyarlı yaklaşımı ve deneyimli kadrosuyla çözüm üreten, kalite ve verimliliği esas almaktayız.

totem min
Hakkımızda


Abdullah Burkay İnşaat San. Tic. A.Ş.

1993 yılından beri inşaat sektöründe olan ailemiz, Bursa Organize Sanayi Bölgesinde Abdullah BURKAY’ın önderliğinde projelerine devam etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikim ile sektörde marka kuruluşlar arasında yerini almıştır. Uygun maliyet, yüksek kalite, gelişen teknolojileri projelerine aktaran ekibi, hızlı ve inovasyon anlayışı ile farkını ortaya koymuştur. Sektörde faaliyet gösteren 2. kuşak olmasının yanında Endüstriyel Yapılar konusunda çok önemli inşaat projeleri gerçekleştirmiştir. Abdullah Burkay İnşaat A.Ş. özellikle Bursa sanayisi ve Türkiye genelinde kaliteli uygulamaları ve sistematik çalışma anlayışı ile zamanında teslim ilkesiyle sektörde saygınlık kazanmış tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

Fizibilite, zemin etüdü, alt yapı ve uygulama çözümleri ile endüstriyel projelerinizin tamamında ihtiyacınıza uygun yapılar inşaa ediyoruz. 

 

0 %

Müşteri Memnuniyeti

0%